Yaza Merhaba Kampanyası

Havaların ısınmaya başladığı bu günlerde, hepimizin aklından tatil planları geçiyor. Peki bu planlar arasında saç bakımınızı da düşünüyor musunuz? Biz sizin yerinize düşündük ve sizlere Kerastase Soleil Yaz Serisi'ni hediye ediyoruz...

Saç Bakım Yağlarının Yararları ve Kullanımları

Mucizevi saç bakım ürünü bakım yağları, uzun zamandır vazgeçilmezimiz! Peki nasıl kullanılır?

Saçlarının canlılığını, parlaklığını ve yumuşaklığını yitirdiğini düşünen her insanın saç bakım rutininde olmasına ihtiyaç duyduğu bir ürün var ise, bu ürün saç bakım yağı olmalıdır. Farklı kullanım şekilleriyle bizim de favorimiz olan bakım yağlarını en etkili şekilde kullanmanın yollarını tek yazıda topladık. Yazımıza göz atıp, denemeye ne dersin?

Yakında... Touche Chromatique. Kerastase Reflection Yeni Chromatique Serisi Boyalı Saçlar İçin Geliyor!

Kerastase Reflection Serisinin yeni üyeleri Chromatique ailesi, boyalı saçların ihtiyaç duyduğu özel koruma ve bakımı sunmaya hazır.

Üye Ol 20 TL Hediye Çeki Kazan Kampanyası

Sitemize Hoşgeldiniz!

Tanışma hediyesi olarak, bizlerden size ufak bir hediye. :)

Güne Güzel Başlamanın 4 Püf Noktası

Kim sabah uyandığında kendini güzel hissetmek istemez ki? Uyandığınızda cildinizin tazelenmiş ve yumuşacık olması için size birkaç önerimiz var.

Saç Uzatmak İçin Uymanız Gereken 10 Altın Kural

Havaların ısınmaya başladığı bu bahar aylarında kısa saçın rahatlığı tartışılmaz fakat, uzun saçın asaleti ve albenisi de ne yazık ki es geçilmez bir gerçek. Ekranlarda ve dergilerde görüp özenilen uçuş uçuş saçlar, halat misali kapkalın örgüler insanı ayrı cezbediyor.

Bahar Dönemi Saç Bakımı ve Saç Modelleri

Yazın habercisi olan bahar ayları, kışın yorgunluğunu üzerimizden atıp canlanmanın tam vakti. Sadece ruhen değil fiziken de yaza hazırlanmak için çalışmalara başlamalıyız..

Kerastase Aura Botanica Serisi ve Kullanımı

DOĞANIN İŞLENMEMİŞ GÜCÜ, MÜKEMMEL BİR DENEYİME DÖNÜŞTÜĞÜNDE;
Göz alıcı, sağlıkla ışıldayan saçlar elde etmek mümkün. Aura Botanica ile...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.