Bepanthol Anti-Scar Jel + Masaj Topu 20 g

Ürün Kodu : 8699546340040
99,90 TL
76,90 TL
%23
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Resimler
 • Ürün İçeriği;

  BepantholAnti-Scar Jel, insanların yara görünümünü düzelterek, düzleştirerek ve yumuşatarak, yaşadıkları rahatsızlığı hafifletmelerine yardımcı olur.

  *Yara izlerinin kötü görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  *Kaşıntıyı azaltmaya yardımcı olur.
  *Cildi nemlendirir.
  *Üç yaşından büyük çocuklar dahil olmak üzere tüm aile için kullanılabilir.

  Yara izlerini daha görünür yapan faktörlerden birisi kuru cilttir, bu nedenle yara görünümlerini en aza indirmek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri kuru cilt bölgesini nemli tutmaktır. 

  Bepanthol Anti-Scar Jel, su kaybını azaltmak için yara yüzeyinde silikon bir film tabaka oluşturur.

  Bir yara iyileşirken, doku kolajen üretir - aşırı kolajen fazla skarlaşma veya hipertrofik (yükselmiş) yara izlerine yol açabilir.

  Cildin nemli tutulması, kolajen birikimini azaltmaya yardımcı olabilir.Buna ek olarak, BepantholAnti-Scar Jel ile birlikte gelen masaj topu, mekanik uyarılma yoluyla kolajen liflerinin kırılmasını sağlar ve bu da yara izinin yumuşatılmasına, düzleştirilmesine ve renginin açılmasına yardımcı olur.

  BepantholAnti-Scar Jel’in içeriğindeki provitamin B5, ciltteki suyu tutarak yaranın üzerindeki ve çevresindeki nem dengesini korumaya yardımcı olur.

  BepantholAnti-Scar Jel'in düzenli uygulanması kızarıklık ve kaşıntının azalmasına, yara izinin daha az görünür hale gelmesine yardımcı olur.

   

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.